Načítám Akce

« All Events

  • akce již proběhla.

POZITIVNÍ INTELIGENCE aneb Devět lupičů a jeden Mudrc

22. 9. 2018 od 0:00 do 23. 9. 2018 od 0:00

- 3300 Kč

Chcete se dozvědět jak si sami blokujete vlastní potenciál? Chcete se něco dozvědět o tom „zmetkovi“ ve vaší hlavě, jehož věty začínají na „NE“? Znáte ta hnutí mysli, která vás dělají malými, bezmocnými nebo naopak naštvanými a hlučnými? A ty výčitky, které následují po podobných situacích? Je to Vnitřní Soudce a jeho devět pomocníků, kteří drží opratě kočáru vašeho života. Pojďte se jim podívat na zoubek.

Slovní spojení Pozitivní Inteligence je nápad spisovatele Zhirzad Chamine (neumím to jméno vyskloňovat). Dal dohromady několik zdrojů pro napsání knížky, která pojednává o tom, jak se vypořádat s negativními návyky a projekcemi naší mysli. Naší mysli, která umí být naším spojencem, ale také naším nepřítelem, našimi omezeními, našimi limity, pokud nás ovládnou staré programy našeho Vnitřního Soudce. Slovní spojení Pozitivní Inteligence se mi ohromě líbí a tak jsem podle něj pojmenoval tento seminář, který je i do značné míry ovlivněn touto knihou.

Seminář je zaměřen na prohlédnutí strategií našeho soudce a na osvojení jednoduchých návodů jak se dostat z jeho spárů. Každý z nás to zná. Chceme se radovat, učit se, postupovat v zaměstnání, milovat a žít a něco nám říká neumíš dost, ostatní jsou lepší, s tím ti nikdo nepomůže, kdyby to šlo, tak bys to udělal, ale ……, bude lepší s tím nezačínat. Jsou to hlasy lupičů naší energie, lupičů našich talentů a darů, lupičů našeho potenciálu. A je jedno jestli nás nenechají se seznámit s dívkou našeho srdce, promluvit na poradě v práci nebo nás nenechají vykročit směrem, kterým nás to táhne. V prvním díle za našimi talenty se budeme učit rozpoznávat lupiče a vzbudíme a posílíme Mudrce. Vnitřní moudrost, která je sice vždy s námi, ale ne vždy ji slyšíme nebo necháme promluvit.

Co si odnesete: 

  • pochopíte sílu Vnitřního kritika a jeho 9ti Hlasů, které nám nedovolí v mnoha oblastech našeho života dosáhnout pokroku
  • naučíte se rozpoznávat hlasy, které Vám energii berou  a jak překonat jejich zdrcující vliv na Váš potenciál
  • naučíte se jednoduché postupy jak dát prostor Mudrcovi, hlasu, který Vás vrátí do směru Vašeho záměru
  • naučíte se používat vlastností a darů Vašeho Mudrce pro posun v osobním nebo profesním životě

Co s sebou:

  • Pohodlné oblečení
  • Psací potřeby a zápisník, barevné tužky
  • Ti z vás, kteří si budou chtít udělat pohodlí na koberci, vezměte si s sebou něco pod sebe – karimatku, meditační polštářek, deku …… cokoli (důležité je, abyste se cítili pohodlně)

Cena: 3.300kč, záloha 1.000kč nutná

Přihláška na: mailem na martin.skalicka@lanista.cz nebo jen vyplnit kontaktní formulář na http://martinskalicka.cz/kontakt/  Vaše místo bude rezervováno po zaplacení zálohy 1000kč na 2000573326/2010. Do zprávy pro příjemce napište jméno.

Místo konání:

 

Podrobnosti

Zahájení:
22. 9. 2018 od 0:00
Ukončení:
23. 9. 2018 od 0:00
Cena:
3300 Kč

Podrobnosti

Zahájení:
22. 9. 2018 od 0:00
Ukončení:
23. 9. 2018 od 0:00
Cena:
3300 Kč